Bezpłatne usługi dla NGO
Środa, 06 Październik 2010 00:00
Szanowni Państwo,
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej jako Partner projektu „INES – Infrastruktura Ekonomii Społecznej w Małopolsce” realizowanego w ramach działania 7.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zaprasza do skorzystania z:
USŁUG PRAWNYCH, KSIĘGOWYCH I MARKETINGOWYCH
Uczestnicy usług:
Usługi prawne, marketingowe i księgowe skierowane są do organizacji pozarządowych prowadzących statutową działalność odpłatną i/lub działalność gospodarczą.
Założenia dotyczące świadczenia doradztwa:
1. W procesie rekrutacji dodatkowe punkty otrzymają: podmioty z terenów wiejskich oraz prowadzące działalność nie dłużej niż 3 lata.
2. Usługi świadczone są średnio przez 5 miesięcy dla jednego podmiotu.
3. Zakres wsparcia:
· Usługi prawne (w zakresie bieżącej działalności podmiotu);
· Usługi księgowe (w zakresie ewidencji księgowej, sprawozdawczości, prowadzenia rozliczeń, kalkulacji kosztów, analizy finansowej);
· Usługi marketingowe (w zakresie badań, strategii, budowania relacji z otoczeniem, promocji podmiotu, doboru narzędzi marketingowych).
4. Dokładny zakres oraz czas trwania usługi zostanie ustalony na podstawie przesłanych formularzy oraz przeprowadzonej analizy potrzeb.
5. Liczba usług przewidziana w ramach aktualnego naboru wynosi 20.
Warunki uczestnictwa:
1. Zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.
2. Przesłanie Formularza zgłoszenia na usługi wraz z kartą dotyczącą wybranej usługi.
3. Przesłanie Formularza zgłoszenia podmiotu do uczestnictwa w projekcie wraz z deklaracją uczestnictwa w projekcie (w przypadku gdy podmiot po raz pierwszy korzysta ze wsparcia w ramach projektu INES).
4. Przesłanie Formularza zgłoszenia osoby do uczestnictwa w projekcie wraz z deklaracją uczestnictwa w projekcie oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych (w przypadku gdy osoba po raz pierwszy korzysta ze wsparcia w ramach projektu INES).
5. Przesłanie aktualnego KRS (nie starszego niż 6 miesięcy).
6. Przesłanie wymaganych dokumentów związanych z udzielaniem pomocy de minimis:
a. Oświadczenia beneficjanta ostatecznego projektu o korzystaniu/niekorzystaniu z pomocy de minimis;
b. Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis;
c. Sprawozdania finansowego za ostatnie 3 lata.
7. Ksera dokumentów muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem zgodnie z zapisami zawartymi w § 9 pkt. 7 Regulaminu rekrutacji.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 października 2010 roku.
